• Adresa: Rr. Shkelqim Fusha, Selite, Pallati “Matrix Konstruksion”, Kati 0 dhe +1, Tirane, Albania
  • Numër telefoni: +355 44509090
  • E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • Orari I Servisit:
    E hënë - E premte [ 08:30 – 18:00 ]
    E Shtunë [ 08:30 – 15:00 ] 
    E Dielë  [ Pushim ]
Emër Mbiemër

Invalid Input
E-mail

Invalid Input
Vendosni kodin e sigurisë (*)
Vendosni kodin e sigurisë
  Refresh
Invalid Input
Numër telefoni

Invalid Input
Mesazhi juaj

Invalid Input